Volná koťátka

Momentálně máme volného černobílého kocourka Xaviera. Xavier se narodil 12. března, brzy ho čeká druhé přeočkování, čipování a kastrace a pak bude připravený odejít do nové rodiny jako mazlíček. Samozřejmě je možné se domluvit, že u nás Xavier zůstane přes prázdniny a do nového domova se podívá až po období dovolených. Rodiči jsou RW QGC Steven Od Věže (Kravík), třetí nejlepší TICA kočka ČR 2017/18 a Mr. Doubtfire de Las Meigas (Debie). Pokud se chcete s Xavierem nezávazně seznámit, nebo máte nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat.

 

Všechna naše koťátka odcházejí do nových domovů nejdříve ve věku 14. týdnů, očkovaná, odčervená a s veterinárním atestem, samozřejmě dostávají do začátku malou výbavičku a jsme vždy ochotni pomoci novým majitelům kdykoliv nás požádají. Pokud nejsou určena  k chovu, jsou už kastrovaná. Rádi na oplátku dostáváme informace, novinky a fotky z nových rodin 🙂

Prodej je vždy na základě smlouvy. Rodiče koťat jsou negativně testováni na GSD IV, FIV a FelV a jednou ročně kontrolováni vyšetřením na HCM. Koťátka vyrůstají s námi, jsou zvyklí na společnost lidskou i zvířecí, včetně malých dětí. Naším cílem není odchovávat pouze typově nejlepší jedince, naplňující standard norských lesních koček, ale velký důraz klademe hlavně na zdraví a povahu vybraných rodičů – tak aby koťátka od nás přinášela radost svým majitelům, stejně jako je přinášejí i nám.